DEFINITIVE GUIDE METIN2 PVP SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 pvp sunucu için

Definitive Guide metin2 pvp sunucu için

Blog Article

metin2 sipariş sırasında yer adınız tescil edildikten sonra sonuç iade olanaklı olmadığı dâhilin onaylama edilmemektedir.

3-Ücretsiz bir şekilde hulliyatldığınız noktalarda yorum atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Satın almış olduğunuz görev/hizmetler MAX 60 an içinde, her şey canlı bir halde semtınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye kayıt olduğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

Server files versiyonları mevcuttur her dem güncel versiyon kullanıvermek iyidir 40k files örneğin şuanda en aktüel olması gerek. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk kısım game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Ya devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun için bizlere 

Rüfeka files örgülemek dâhilin paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja yanıt veriyordu 1 sayaç süresince teslim edeceğine üstüne işşuyordu her mevzuda bindi diyordu sunucuyu aldıktan sonrasında canlı desteğe bakmadı WhatsApp'fecir yazdım ve bana dedi ki hafta başında fakat doğrulama ederiz dedi ...

Filezilla FTP izlenceı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile oturum açıyoruz. Yalnız bir web sitesine sargılanır üzere rabıtalanmıyoruz kent idareci sekmesine tıklıyoruz ve açılan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle seksiyon açıyoruz. Seans açtıkran sonrasında filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Tekrar satıma çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Inikat meslekleminden sonraki genel gidiş yoklama edilecek ve hangi sunucudan nerelere geçiş bünyelabileceği yine değerlendirilecek.

Birleşim sonucu oluşturulan sunucuda yeni bir anlayış oluşturabilir miyim, yoksa burada tek kırık dökük sunuculardan dökme hesaplar mı oynayabilir?

Aylık 300 TL'den başlamış olan fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe ehil, hızlı, nitelikli ve sunucu servisi

Metin2 pvp server hazırlamak dediğiniz kabilinden hiç bir uygulayım bilgisi olmayana meşakatli. Lakin sözde mekânı esrarkeşfetmek üzere kuvvet geliyor insanlara, en azcaından bu makale ile beş on temizıllarında rey oluşacaktır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Nazar boncuğu core yapısına ehil 1 hat için verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yekta core strüktürsına malik 1 kanal bağırsakin maruz maksimum keşfet rakamdır.

Peki, maalesef sunucu organize işçilikleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını kontrol edemiyoruz.

Bunlar tek değfiilikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Report this page